Devlet Kurumuna KPSS 60 Puan ile 6 Mühendis Alımı

Mühendis Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 6 adet Mühendis alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 19.02.2021, 08:22 20.02.2021, 00:17
Devlet Kurumuna KPSS 60 Puan ile 6 Mühendis Alımı

Devlet Kurumuna KPSS 60 Puan ile 6 Mühendis Alımı

Mühendis Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 6 adet Mühendis alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi 6 adet Mühendis alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar basvuru@bahcelievler.bel.tr mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahçelievler 6 adet Mühendis ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)