Devlet Kurumuna Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı için işi lanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kırklareli Vize belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 5 adet beden işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2020, 14:48
Devlet Kurumuna Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Devlet Kurumuna Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı için işi lanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kırklareli Vize belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 5 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 17.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Devlet mahallesi Atatürk caddesi No: 64 Vize - Kırklareli

İrtibat Kişisi: Pınar ÖZCAN

Telefon: 0 288 318 10 21

https://media.iskur.gov.tr/42640/kirklareli-vize-beleiyesi-per-ltd-sti-17-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Vize belediyesi 5 Adet beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)