Devlet Kurumuna Jeoloji Mühendisi Alımı

Jeoloji Mühendisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi İzelman bünyesine 1 adet Jeoloji mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2020, 10:58
Devlet Kurumuna Jeoloji Mühendisi Alımı

Devlet Kurumuna Jeoloji Mühendisi Alımı

Jeoloji Mühendisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi İzelman bünyesine 1 adet Jeoloji mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına son başvuru tarihi 27.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine fotoğraflı özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

personel@izelman.com.tr 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İzelman Jeoloji Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İzelman Jeoloji Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)