Devlet Kurumuna İdari Personel Alımı

Kamu Kurumuna İdari Personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet idari personel alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2020, 10:13 08.10.2020, 20:37
Devlet Kurumuna İdari Personel Alımı

Devlet Kurumuna İdari Personel Alımı

Kamu Kurumuna İdari Personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet idari personel alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan ilan başvuru tarihi 12.10.2020 tarihinde başlayacak ve 16.10.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular 12.10.2020 tarihinde İŞKUR resmi sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

İlan ile ilgili geniş bilgiyi aşağıda bulunan linkten öğrenebilirsiniz

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?aa85119a-c0af-4aaa-a531-59204515ae6b

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

4 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların İhaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olması gerekmektedir.

5 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

6 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm tüm Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmaması gerekmektedir.

7 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

8 - Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

4. Türkiye Sağlık Enstitüleri personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)