Devlet Kurumuna Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı

Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Geyikli belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2020, 10:01 18.12.2020, 10:04
Devlet Kurumuna Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı

Devlet Kurumuna Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı

Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Geyikli belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Geyikli belediyesi Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 21.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle önce İŞKUR sitesine kendi şifreniz ile giriş yapınız ve daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvurunuzu gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005810728

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Geyikli belediyesi Doğal Gaz Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Geyikli belediyesi Doğal Gaz alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)