Devlet Kurumuna 7000 TL ücret İle Personel Alımı

Devlet kurumu bünyesine memur alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 30.10.2020, 08:58 31.10.2020, 12:43
Devlet Kurumuna 7000 TL ücret İle Personel Alımı

Devlet Kurumuna 7000 TL ücret İle Personel Alımı

Devlet kurumu bünyesine memur alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 06.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak olan adayların istenilmiş olan belgeler ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na posta yolu ile başvurmaları gerekmekte.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/679303/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligi-10-sozlesmeli-bilisim-personeli-aliyor

BAŞVURU ADRESİ

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No: 2 06520 Bahçelievler - Çankaya - ANKARA

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)