Devlet Kurumuna 70 Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Sosyal Hizmetler müdürlüğü Büro personeli alımı yapmak için ilanlar yayınlanmıştır. Yayınlanmakta bulunan iş ilanlarında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 70 adet Büro Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2020, 00:11 17.11.2020, 00:02
Devlet Kurumuna 70 Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna 70 Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Sosyal Hizmetler müdürlüğü Büro personeli alımı yapmak için ilanlar yayınlanmıştır. Yayınlanmakta bulunan iş ilanlarında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 70 adet Büro Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

70 adet Büro memur alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online şeklinde başvuru yapmak zorundadır.

ÖZEL ŞARTLAR

1. Başvuru işlemi yapacak olan adayların herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekmekte.

2. Başvuru işlemi yapacak olan adayların 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 70 adet Büro memuru Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Real 4 ay önce
100 kere yayınlandı.günde 3 kez aydınların bildirimi geliyor.
Ozlem 4 ay önce
Önlisanslar için alım yok muuu