Devlet Kurumuna 67 Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu personel Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı Emniyeti Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak 67 adet personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2020, 13:04 02.12.2020, 00:17
Devlet Kurumuna 67 Personel Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna 67 Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu personel Alım yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı Emniyeti Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak 67 adet personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanı son başvuru tarihi 04.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ UNVANI kısmına KIYI EMNİYETİ GENELMÜDÜRLÜĞÜ yazın daha sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Gemici

15 Açık Pozisyon İSTANBUL

Uzakyol Birinci Zabiti

5 Açık Pozisyon İSTANBUL

Deniz Trafik Operatörü

12 Açık Pozisyon İSTANBUL

Deniz Trafik Operatörü

8 Açık Pozisyon İSTANBUL

Kılavuz Kaptan-Gemi
 
20 Açık Pozisyon İSTANBUL

Büro Memuru

1 Açık Pozisyon İSTANBUL

Uzakyol İkinci Mühendisi/Makinisti

6 Açık Pozisyon İSTANBUL

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kıyı Emniyeti Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)