Devlet Kurumuna 541 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 541 adet itfaiye eri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.04.2021, 00:05 24.04.2021, 03:03
Devlet Kurumuna 541 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna 541 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 541 adet itfaiye eri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İtfaiye eri ilanı başvuru tarihi 25.05.2021 tarihinde başlayacak ve 01.06.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru yaparak BAŞVURU FORMUNU imzalamak üzere indireceklerdir.

Formu doldurduktan sonra kuruma belgeleri ile şahsen başvuracaklardır.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -541 İtfaiye Eri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 541 İtfaiye Eri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)