Devlet Kurumuna 49 Adet Çocuk Gelişimcisi Alımı

Kamu Kurumuna Çocuk Gelişimcisi alımı yapılması için ilanlar yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2020, 11:58 14.11.2020, 19:53
Devlet Kurumuna 49 Adet Çocuk Gelişimcisi Alımı

Devlet Kurumuna 49 Adet Çocuk Gelişimcisi Alımı

Kamu Kurumuna Çocuk Gelişimcisi alımı yapılması için ilanlar yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

494 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. Başvuracak olan adayların Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi veya Çocuk Sağlığı ve Gelişimi lisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

2. 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

3. Başvuracak olan adayların Cinsiyeti kadın olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kamu Kurumu Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)