Devlet Kurumuna 22.000 TL Maaş İle Personel Alımı

Devlet Kurumu bünyesine personel Alımı işlemi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan işçi alım ilanlarında Türkiye İş Kurumu Müdürlüğü kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 9 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2020, 00:04 19.12.2020, 00:11
Devlet Kurumuna 22.000 TL Maaş İle Personel Alımı

Devlet Kurumuna 22.000 TL Maaş İle Personel Alımı

Devlet Kurumu bünyesine personel Alımı işlemi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan işçi alım ilanlarında Türkiye İş Kurumu Müdürlüğü kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 9 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İŞKUR Sözleşmeli bilişim personeli Alımı yapılması için son başvuru tarihi 21.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıdaki adrese belgelerini teslim etmeleri gerekiyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Yenimahalle - ANKARA

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Personel Dairesi Başkanlığı Tel: (0312) 216 3913

Genel Müdürlük Santral: Tel: (0312) 216 30 00

Yayınlanmış olan linkin resmi ilan linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?1f50c53e-9ea6-424f-8358-9cb63c76c172

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İŞKUR bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İŞKUR bilişim personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)