Devlet Kurumuna 175 Memur Alımı Yapılacak

Devlet bünyesine memur alımı yapılması için ilanlar yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Hazine ve Maliye Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 175 adet Vergi Müfettiş Yardımcı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2020, 00:31 24.11.2020, 09:36
Devlet Kurumuna 175 Memur Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna 175 Memur Alımı Yapılacak

Devlet bünyesine memur alımı yapılması için ilanlar yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Hazine ve Maliye Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 175 adet Vergi Müfettiş Yardımcı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi müfettiş yardımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişilerin Hazine ve Maliye bakanlığının resmi internet https://www.hmb.gov.tr sitesi üzerinden başvuru işlemlerini yapması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hazine Bakanlığı müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)