Devlet Kurumu Kadrolu Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İZDOĞA kurumuna 1 adet kadrolu olmak üzere en az lise mezunu Büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.12.2020, 10:55 18.12.2020, 10:58
Devlet Kurumu Kadrolu Büro Personeli Alımı

Devlet Kurumu Kadrolu Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İZDOĞA kurumuna 1 adet kadrolu olmak üzere en az lise mezunu Büro personeli alımı yapılacak.

BAŞVRU BİLGİLERİ

İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına son başvuru tarihi 19.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru yapmak zorundalar.

Kurum adresi.

İsmet Kaptan mahallesi Şevket Özçelik sokak Akın İşhanı No: 53 K: 3 Konak - İzmir

Telefon:

0 232 498 02 70

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://media.iskur.gov.tr/42702/izmir-izdoga-cevre-korumasi-iyilestirilmesi-mus-ve-proje-hiz-tic-ve-san-a-s-19-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İZDOĞA Büro elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İZDOĞA Büro elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Murat 4 ay önce
O kadar başvuruyoruz görüşmeye bile çağırmıyorlar. Parti teşkilatından mı alıyor ne?