Devlet Kurumu Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

Endüstri Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Endüstri Mühendisi elemanı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 12:12 11.01.2021, 12:57
Devlet Kurumu Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

Devlet Kurumu Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

Endüstri Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Endüstri Mühendisi elemanı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Malatya Pütürge Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 13.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

Taşbaşı mahallesi hükümet caddesi No: 104 Pütürge - MALATYA

İritbat Kişisi: Sait MURAT

İritbat telefonu: 0 533 364 46 47

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Malatya Pütürge Endüstri Mühendisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)