Devlet Hastanesine Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

Hastane işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Dokuz Eylül Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere sağlık personeli alımı ve temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2021, 00:05 05.12.2021, 00:13
Devlet Hastanesine Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

İlan kodu boş bırakılmayacak olup, adaylar sadece tek bir unvan kodu için başvuru yapacaklardır ve kişilerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


9 Eylül üniversitesi için son başvuru tarihi 06.12.2021 olarak bildirildi.

Gerekli olan iş başvuru işlemleri ÜNİVERSİTE HASTANESİ İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ' ne şahsen başvuru şeklinde yapılması zorunludur.


SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Tüm pozisyonlar için ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı ve nöbet usulü çalışmasına engel durumu bulunmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Başvuracak adayların, başvurduğu ilan kodunda yer alan "Aranan Nitelikler" in tamamını taşıyor olmak ve bunu belgelendirmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim veya Dengi Okul mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Temizlik alımı ilanları için başvuracakların ortaöğretim veya Dengi okul mezunu olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 2020 KPSS P94 sınavı puanı almış olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı