Devlet Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Kamu hastanesi bünyesine kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları duyurularında Gazi Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Hastane Hizmetlisi Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2021, 11:25
Devlet Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Devlet Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Kamu hastanesi bünyesine kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları duyurularında Gazi Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Hastane Hizmetlisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi Üniversitesi Hastane Hizmetlisi İlanı son başvuru tarihi 19.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan İŞKUR link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005927668

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Gazi Hastane Hizmetlisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı