Devlet Hastanesi 5000 TL Maaş İle Memur Alımı İlanı Yayınladı

Hastane memur alımı için yayınlanmış resmi bildirilerde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi içinde çalıştırılmak üzere büro personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2021, 10:21 01.10.2021, 11:29
Devlet Hastanesi 5000 TL Maaş İle Memur Alımı İlanı Yayınladı

Devlet hastanesi personel alımı için başvuru yapan kişilerin rektörlük tarafından açıklanmış şartlara uyması gerekiyor.

Başvuru Bilgileri Nedir?


Hastane işçi alımı son başvuru tarihi 5.10.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru işlemleri için aşağıdaki site üstünden online olarak işlem yapılması gerekiyor.

https://kmu.edu.tr


Başvuru Şartları


Başvuru işlemleri esnasında Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır ayrıca adayların kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Üniversite personel alımı dâhilinde görev almak isteyen bütün adayların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve İnsan Kaynakları veya Personel Yönetimi bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

Karamanoğlu üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek için başvuru yapacak şahısların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans programlarından mezun olma şartı bulunmakta.

Üniversite hastanesi için yayınlanmış olan iş ilanları kapsamında başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve KPSS P93 puan türünden gerekli olan puanı almış olması gerekmekte.

KPSS puan sıralaması sonrasında asil ve yedek adaylar belirlenecektir.

KPSS puanlarının eşit olması halinde doğum tarihi önce olana, doğum tarihlerinin aynı olması halinde mezuniyet diploma notu yüksek olan adaya öncelik tanınır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı