Devlet Hasatnesine Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Sürekli Temizlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harran Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 28 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 11:55
Devlet Hasatnesine Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Harran üniversitesi Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Sürekli Temizlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harran Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 28 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı son başvuru tarihi 12.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin Başvuru yapmak isteyen adayların 170 telefon numarasından İŞKUR'a ulaşması ya da esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden açılacak başvuru sayfasından müracaatını yapması gerekmektedir.

Resmi ilanın başvuru kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?ca056fe7-f8bf-4d29-b725-a46ed6de57f1

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Harran Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)