Devlet Demiryolları 356 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları web sitesi üzerinden başvurular açıldı. Kamu personeli olmak isteyen adayların başvuruları kabul ediliyor. TCDD çalışma isteyenler için şartlar neler, haberimiz detayını inceleyebilirsiniz…

Kamu Personeli Alımı 12.04.2019, 17:03 12.04.2019, 18:04
Devlet Demiryolları 356 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Devlet Demiryollarında kadrolu kamu personeli olmak için şartları nelerdir. 36 yaşından gün almamış, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olanlar, alımlara göre farklı mezuniyetler, psikoteknik değerlendirme sonuçları ile başvuruda bulabilir.

Alımlar İŞKUR işçi alımları üzerinden yapılacak olup 15 Nisan 2019 Pazartesi günü başvuru tarihi sona erecektir. İŞKUR ilanlarında duyurusu yapılan TCDD 2019 alımları 356 olarak belirlenmiştir. Ancak ihtiyaca binaen alımların artırılmasında veya alım yapılacağı zaman tekrar takipçilerimize duyuracağız.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları alımlarına erkek adayların başvuruları kabul edilecektir.Başvuruda bulunacak adayların 36 yaşından gün almaması ayrıca kurumun istediği mezuniyet şartlarını taşıyanlardan alım olacaktır.

TCDD bünyesinde çalışmak isteyen adaylar mülakat sınavına göre (sözlü) alımları gerçekleştirilecektir.

Detaylı ilan için önceki haberimizi tıklayın.

Devlet Demiryolları ilan kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İbrahim 2 yıl önce
Türkiye cumhuriyetinde yaş ayrımcılığı neden yapılıyor neden bu yaş sınırı kalmadı niye bu halka vatandaşa bu zulüm eziyet işkence Türkiye'de işsizlik sorunu aştı gidiyor ama Zengin yine zengin fakir yine fakir bumu insanlık Müslümanlık bu yaş sınırına dur diyecek kimsenin gücü yetmiyormu yeter artık ALLAH sonumuzu hayır eylesin İNŞAALLAH