Denizli İhracatçılar Birliği Kadrolu Memur Alımı! Başvuru Şartları

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından resmi web sitesi üzerinden kadrolu uzman yardımcısı, memur ve şoför alınacağını duyurdu. Başvuru şartları ve kılavuz haberimiz ekinde….

Kamu Personeli Alımı 07.09.2019, 10:41 09.09.2019, 19:54
Denizli İhracatçılar Birliği Kadrolu Memur Alımı! Başvuru Şartları

Yayımlanan ilan ile Denizli İhracatçılar Birliği uzman yardımcısı, memur ve şoför alımı yapmaktadır. Alınacak personellere ait genel ve özel başvuru şartları aşağıda yer almaktadır. Denizli İhracatçılar Birliği tarafından alınacak personellerde Kamu Personeli Seçme Sınavından “KPSS” 70 puan almış olması gerekmektedir. Alınacak personellerin başvuruları başlamış olup son başvuru tarihi 23 Eylül 2019' da sona erecektir. Başvurular şahsen olup adaylar tek bir unvana başvuruda bulunabilir.

İdari Memur Alımı kadrosu başvuru şartları;

Üniversitelerin 4 yıllık faküllerinde; Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonometri, İşletme, Siyasal Bilgiler, Uluslararası İlişkiler, Maliye, İstatistik bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Uzman Yardımcısı Alımı kadrosu başvuru şartları;

Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonometri, İşletme, Siyasal Bilgiler, Uluslararası İlişkiler, Maliye, İstatistik bölümü mezunu olması, 2018 ve 2019 yıllarında Yabancı Dil Sınavlarından “YDS” en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Şoför Alımı kadrosu başvuru şartları;

Lise mezunu olması, 5 yıllık ehliyete sahip olması, ileri sürüş teknikleri bilmesi, aktif araç kullanıyor olması, 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, Görevini ifa ederken sağlık engelinin bulunmaması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmekte.

Denizli İhracatçılar Birliği Personel alımı detayları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Bedri kar 9 ay önce
İs bulamadığım ıcın