Denizli Belediyesi 5029 TL Maaş İle Güncel Memur Alımı İlanları

Son dakika kamu memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış güncel personel bilgilerinde Denizli iş ilanları kapsamında Belediye birimlerine KPSS şartsız olarak büro personeli alımı yapacak. 2021 memur alımı başvuru şartları haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2021, 00:27 03.10.2021, 00:21
Denizli Belediyesi 5029 TL Maaş İle Güncel Memur Alımı İlanları

Güncel memur alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış olan KPSS'siz personel alımı için başvuru yapacak kişilerin sağlık engelinin olmaması gerekiyor.


Büro Memuru Alımı Başvuru Bilgileri


Denizli büro görevlisi için son başvuru tarihi 4.10.2021.

Başvuru işlemleri için kuruma başvuru yapılması gerekmekte

Samanlık Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No: 6 Tavas - Denizli


Başvuru Şartları


Denizli iş ilanları için adayların Türk vatandaşı olması, meslek lisesi muhasebe bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

Belediye memur alımı için başvurmak isteyen kişilerin 35 yaşını aşmamış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Tavas ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımları için bütün başvuru sahiplerinin finansal rapor konularında ve finansal kontrol alanında tecrübe sahibi olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tavas belediyesi personel ilanı için başvuru düzenleyeceklerin muhasebe ya da finans alanında tecrübe sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel alımları için tüm vatandaşların sorumluluk bilinçlerinin olmaları ayrıca iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Çağrı Çelik 3 hafta önce
İnsan gibi işe girmek istiyorum. laf yetiştirmekten işe giremiyorum
Kamu Personeli Alımı