Denizbank 2019 Personel Alımları Başladı

DenizBank 2019 banka personel alımları resmi web sitesi üzerinden yayımlanmaya başlamıştır. Açık pozisyonlar neler ve şartlar nelerdir. Bankacı olmak isteyen adaylar için gerekli şartlar...

Kamu Personeli Alımı 19.04.2019, 00:01
Denizbank 2019 Personel Alımları Başladı

Yayımlanan Denizbank iş ilanları hangi şehirlerde ve hangi pozisyonlarda alım yapacak aşağıda belirtilmiş olup birçok şehirde alımlar gerçekleştirilecek olup ilgilendiğiniz veya şartlarınıza uygun başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık pozisyonlar: İletişim Merkezi asistanı, telefonda satış temsilcisi, bireysel krediler tahsilat asistanı, Mobil satış temsilcisi, koni bankacılığı, portföy yöneticisi gibi alanlarda birçok alım gerçekleştirecektir. Adaylar Denizbank personel alımı kapsamında detayları ile birlikte verilen personel alımlarını resmi web sitesi üzerinden yapabilmektedir.

Nasıl başvuru yapılır ilanları incelemeniz durumunda online olarak Resmi Web Sitesi üzerinden alımlar gerçekleştirilecektir kısa süreli olan alımları için adayların ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir. Ayrıca CV yolu ile alımlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Adaylara en iyi şekilde sunulmuş olan Denizbank personel alım başvuruları için kısa sürede başvuru yapmanız veya tercih etmeniz sizin için uygun olacaktır. Ayrıca detaylara göre iyi incelemeniz durumunda size en uygun ilana ulaşmanızı sağlayacaktır.

Denizbank iş başvurusu yapmak için denizbank iş ilanları banka personeli alımı ilanları sayfasını tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Murat AKTAS 2 yıl önce
Gişe memurluğu için
Murat AKTAS 2 yıl önce