Deniz Kuvvetleri (MSB) KPSS'siz İŞKUR daimi işçi iş ilanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan sürekli işçi ilanları 17 Aralık tarihinde güncellendi. Deniz Kuvvetlerine bağlı Foça Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı tarafından duyurulan alım ilanında elektrikçi kadrosunda alım gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 17.12.2019, 10:01
Deniz Kuvvetleri (MSB) KPSS'siz İŞKUR daimi işçi iş ilanı

Foça Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İŞKUR üzerinden alacağı daimi işçi için kura düzenleyecek. Alım yapacağı işçiden de Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı beklememektedir. MSB iş ilanına başvurular bu sabah itibariyle başlamıştır.

Başvuru tarihleri;

Foça Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı iş ilanlarını 17 Aralık tarihi ile almaya başladı. Son başvuru tarihi ise 23 Aralık 2019 olarak belirlendi.

Başvuru şekli;

Komutanlık tarafından yayımlanan İŞKUR iş ilanına başvuru yine İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Kadro detayında yer alan şartları sağlayan aday Türkiye İş Kurumu online hizmetler sayfasına (e-şube) e-devlet şifresi ile üye olduktan sonra ilan numarasını açık iş ilanlarından aratarak başvuruda bulunabilecek. Bunun için kullanılacak ilan numarası ise "00005309606" olarak belirtilmiştir. Bunun dışında adaylar İŞKUR İzmir Çiğli hizmet merkezinden de şahsen başvuru yapabilecek. 

Kura tarihleri;

Yayımlanan elektrikçi alım duyurusunda başvurular tamamlandıktan sonra kuralar 3 Ocak 2020 tarihinde çekilecek. Kura 12.00-13.00 arasında Foça Bakım ve Onarım İstihkam Komutanlığı İzmir'de çekilecek.

Başvuru şartları;

İş ilanına başvuru yapacak adayların lise mezunu olması gerekmektedir. Meslek liselerinin de Elektrik - Bobinaj - Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü  - Yüksek Gerilim Sistemleri bölümlerinden mezun olması şarı var. Bu şart sağlanmamışsa herhangi bir lise mezun olup genel elektrik mesleği ile alakalı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgesine sahip olması gerekmektedir. Adaylardan aranan yaş şartı ise en fazla 35'tir. Yayımlanan ilana TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)