Deniz Kuvvetleri Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı olan Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı tarafından engelli personel alımı ilanına çıkıldı.

Kamu Personeli Alımı 10.09.2019, 07:25
Deniz Kuvvetleri Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı kurumu bünyesinde ayrılan kollar sınırları içerisinde hizmet veren kuruluşların kamu personeli alımı yapma süreçleri devam ederken, bu istihdamlar için yeni ilanlar da yayımlanmaya devam etmektedir.

Özellikle MSB Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kuruluşları dahilinde yapılan ve son dönemlerin revaçta olan kamu personeli alımı ilanları yayımlanma birimi olarak adaylara sunulan Bakım Onarım ve İstihkam  Komutanlığı dahilinde daha önce vadedilen alımlar da gerçekleştirilmektedir.

Söz konusu yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları için İskenderun Hizmet Merkezi tarafından bir açıklama yapılmış olup; görevlendirmelerin yapılacağı şube için ise; İskenderun Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı adres olarak tayin edilmiştir.

İlgili komutanlık dahilinde yapılacak olan personel alımı için çıkılan ilanda detaylı şekilde belirtildiği üzere, alımların gerçekleşebilmesi için öncelikle Engelli kadrosuna başvuru yapabilecek özelliklere sahip vatandaşların başvurularını iletmesi gerekmektedir.

İstihdama dair açıklanan unvan ve kontenjan bilgilerinde yer aldığı üzere; toplamda 1 kişi olarak yapılacak alımların Reklam Tabelacı unvanı ile gerçekleştirileceği ilan edilmiştir.

Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için; Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı teknik eğitim veren liselerin 'Reklam Tabelacılığı' bölümünden mezun olmak, yeterli mesleki bilgi ve baceriye sahip olmak, 'NÖROLOJİ' (Sinir Sistemi) , 'PSİKİYATRİ' (Zihinsel Bozukluklar , Ruh Hastalıkları) ve 'GÖZ' ile ilgili konularda herhangi bir engelinin bulunmuyor olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Lise mezunu olan engelli vatandaşların başvuru yapabileceği alımlar için 16.9.2019 tarihine kadar başvurular devam edecek olup; belge teslimi ise en geç 20 Eylül 2019 saat 17:30'a kadar yapılabilecektir.

Başvurular ise; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 10-14 Eylül 2019 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır ve adaylar ilgili ilanı 00005151882 numaralı İŞKUR takip numarasından takip edebileceklerdir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@