Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi Alımı Yapılacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığına 2 adet Kantin Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2020, 09:09 23.10.2020, 15:07
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi Alımı Yapılacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi Alımı Yapılacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığına 2 adet Kantin Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi Alımı ilanına son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuruların İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

İŞKUR resmi internet sitesine kendinize ait olan şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İLAN NO kısmına 00005738464 numarasını yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

İlan linki hemen aşağıdadır.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005738464 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kantin Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)