Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 3 Daimi İşçi Alıyor

TSK uhdesinde bulunan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından ikmal birimlerde istihdam edilmek üzere 3 daimi işçi alınacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup şartlar neler, başvuru son tarihi olarak 25 Ekim 2019’da sona erecek…

Kamu Personeli Alımı 21.10.2019, 09:14 22.10.2019, 09:24
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 3 Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan kapsamında alınacaklar Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ikmal destek ve bakım merkezlerinde hizmet etmek üzere 3 daimi işçi alımı yapılacağı ve başvuruların (online) internet üzerinden yapılacağı duyuruldu. İlana Türkiye Genelinden başvuruda herkes başvurabilir.

Başvuruda bulunacak adaylar Türkiye İş Kurumu İl ve İlçe Müdürlüklerinden veya İŞKUR web sitesi üzerinden iş arayan kısmına TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yapılarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili adaylar için açık iş ilanlarında bulunan iş başvurusu için ilan kodları: tahmil-tahliye yük taşıma işçisi iş ilan 00005221986 numaralı ilana, kaynakçı alımı iş ilan 00005220325 numaralı ilana ve boyacı alımı iş ilan 00005220352 numaralı ilana başvurularınızı yapabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak gösterilmektedir.

Başvuru şartları neler;

İlan kapsamında alınacakların kişisel statüsü engelli olması gerekmektedir. Kaynakçı daimi işçi alımı şartları ise meslek liselerinin “Metal Teknolojisi” kaynakçılık dal veya metal işleri bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Tahmil-tahliye yük taşıma işçisi daimi işçi alımı: Mesleki yeterlilik kurumunun çelik kaynakçısı belgesi bulunması en az lise mezunu olması, MEB onaylı kaynakçı mesleki eğitim belge sahibi olması en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Omer 10 ay önce
A.g . Engelli adam nasil kaynak isi yapacak