Dayanışma Vakfı Bünyesine Personel Alımı

Dayanışma Vakfına personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanda Diyarbakır Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.11.2020, 10:49 22.11.2020, 00:21
Dayanışma Vakfı Bünyesine Personel Alımı

Dayanışma Vakfı Bünyesine Personel Alımı

Dayanışma Vakfına personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanda Diyarbakır Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Diyarbakır Kayapınar SYDV personel alımı ilanı son başvuru tarihi 25.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Diyarbakır Kayapınar SYDV Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Diyarbakır Kayapınar SYDV alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)