Datça Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Büro İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Datça Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet büro işçisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.01.2021, 00:46 11.01.2021, 00:01
Datça Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Datça Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Büro İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Datça Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet büro işçisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Datça Belediyesi Büro İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

İskele mahallesi Çevreyolu caddesi No: 1/A Datça - MUĞLA

İritbat Kişisi: Serhat GÖKAY

İritbat telefonu: 0 252 712 30 98

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Datça Belediyesi Büro İşçisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)