Darphane Genel Müdürlüğü 13 İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna İşçi alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Darphane Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Metal Dökümcü alımı, Hadde işçisi ve Metal Doğrama Teknisyeni alımı olmak üzere toplamda 13 adet beden işçisi Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 11:51 18.11.2020, 00:02
Darphane Genel Müdürlüğü 13 İşçi Alımı Yapacak

Darphane Genel Müdürlüğü 13 İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna İşçi alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Darphane Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Metal Dökümcü alımı, Hadde işçisi ve Metal Doğrama Teknisyeni alımı olmak üzere toplamda 13 adet beden işçisi Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Darphane Genel Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Başvuru yapacak kişilerin ilk önce İŞKUR sitesine kendi şifreleri ile giriş yapmaları gerekiyor. Giriş işlemi yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmına girin ve orada İŞYERİ ÜNVANI bölümüne TC DARPHANE VE DAMGA MATBAASI GENEL MÜD yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Metal Pres Makinesi Operatörü alımı

2. Üniversal Torna Tezgahı Operatörü alımı

3. Hadde İşçisi alımı

4. Metal Doğrama Teknisyeni alımı

5. Metal Döküm Kalite Kontrolcüsü alımı

6. Dökümcü alımı

7. Fotogravürcü alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Darphane Müdürlüğü 13 İşçi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)