Danıştay En Lise Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı

DPB ilanı ile yayınlanan ilan kapsamında Danıştay Başkanlığında istihdam edilmek üzere 6 kamu personeli alımı yayınlanmıştır. Başvuruda bulunacak adayların lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. İlgilenen adaylar için başvurular bugün başlamıştır. İşte detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 00:57 06.01.2020, 00:57
Danıştay En Lise Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan kapsamında 657 sayılı devlet memuru alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alınacak kamu personelleri Danıştay Başkanlığı uhdesinde istihdam edilecek olup başvuruda bulunmak için başvuru şartları ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Danıştay Başkanlığı memur alımı başvuru şartları 2018 KPSS-P3, KPSS P93, KPSS P94 (B gurubu) puan türünden sözlü sınav sonucuna ilişkin olarak 6 kamu personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 35 yaşını bitirmemiş olması, lise, önlisan ve lisans mezunları arasından başvurular kabul edileceği ilan edilmiştir.

Başvuru şekli ve istenilen belgeler; İlgili adayların başvuruları http://www.danistay.gov.tr adresinden başvuru formu temin edilecek olup istenilen belgelerle birlikte forma fotoğraf yapıştırılarak Danıştay Başkanlığına teslim edileceği duyuruldu.

Danıştay Başkanlığı hizmetli alımı ilan kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)