Danışma Personeli Alımı

Kamu memur alımı için yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanı bilgileri detaylarında İzmir iş ilanları geneli içinde İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 2 adet Danışma Personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 06.07.2021, 12:07 07.07.2021, 00:13
Danışma Personeli Alımı

Danışma Personeli Alımı

İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ 2 Danışma Personeli alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ Danışma Personeli için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İzmir İZENERJİ 2 adet Danışma Personeli alımı son başvuru tarihi 09.07.2021

İzmir İZENERJİ 2 tane Danışma Personeli alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


www.izenerji.com.tr sitesi üzerinden başvurmak istediğiniz kadroyu belirterek özgeçmiş bırakmanız gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


İzenerji KPP siz danışma yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İzenerji KPP siz danışma ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


İzenerji KPP siz danışma yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İzenerji KPP siz danışma duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


İzenerji KPP siz danışma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İzenerji KPP siz danışma yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı