Daday Belediyesi Büro Memuru Alımı

Büro Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu Daday Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet Büro Memuru alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2021, 13:35 09.01.2021, 14:10
Daday Belediyesi Büro Memuru Alımı

Daday Belediyesi Büro Memuru Alımı

Büro Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu Daday Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet Büro Memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kastamonu Daday Belediyesi Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

Merkez mahallesi belediye caddesi No: 4 / 2 Daday - Kastamonu

İritbat Kişisi: Hüseyin MANAV

İritbat telefonu: 0 366 616 15 48

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Daday Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Daday Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Daday Belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daday Belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Daday Belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Daday Belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Daday Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Daday Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Daday Belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Daday Belediyesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)