Cumhuriyet Üniversitesi TMY 11 Personel Alımı Yapılmaktadır

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından çıkılan istihdam ilanı ile TMY personel alımı yapılacağı bilgisi kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 08:20
Cumhuriyet Üniversitesi TMY 11 Personel Alımı Yapılmaktadır

Üniversitelerin ve üniversiteler dahilinde ortak faaliyet devam ettiren üniversitelere bağlı şirketlerin içerinde ekseriyetle akademik personel alımı ve öğretim görevlisi alımı yapılsa da İŞKUR tarafından üniversite sözleşmeli personel alımı da yapılmaya gayret ediliyor.

Tespit edilen eksik kontenjanların tamamlanabilmesi için hazırlanan ve üniversite rektörlüğü tarafından onaylandıktan sonra başvuru için bekleyen adayların bilgisine sunulan alımlar için öncelikli olarak üniversite personel alımı kategorisinin kontrol edilmesi gerekiyor.

Bahsi geçen minvalde yayımlanan son personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre, istihdam için alımların yapılacağı adres olarak Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Üniversitesi adresi verilmektedir.

Alımların yapılacağı birim, unvan ve kontenjan bilgileri için verilen bilgilerde yer alan ifadelere göre; istihdamların 11 kişilik ayrılmış olan kontenjan ile sınırlı olmak koşuluyla, Temizlik Görevlisi unvanı ile yapıalcağı açıklanmıştır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli olan başvuru şartları; en az ilköğretim mezuniyetine sahip olmak, Ulaş ,  Gölova ,  Doğanşar ,  Altınyayla/Sivas ,  Akıncılar ,  Zara ,  Yıldızeli ,  Şarkışla ,  Suşehri ,  Sivas Merkez ,  Koyulhisar ,  Kangal ,  İmranlı ,  Hafik ,  Gürün ,  Gemerek ,  Divriği ilçelerinden birinde ikamet ediyor olmak ve "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvurular için işlemlerin yapılacağı son tarih 9.9.2019 olarak verilmiş olup; adayların süreci takip edecekleri İŞKUR ilan numarası ise 00005136749 olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)