Cumhuriyet Üniversitesi 8 Akademik Personel Alıyor

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü tarafından farklı alanlarda olmak üzere akademik personel alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 29.08.2019, 07:55
Cumhuriyet Üniversitesi 8 Akademik Personel Alıyor

Üniversitelerin bünyelerinde hem bilimsel çalışma hem de ders yükü bağlamında eksikliği tespit edilen akademik personel kadrolarındaki açığı telafi için rektörlükler tarafından çıkılan akademik personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda özellikle yeni mezun olmuş akademisyen ve akademik personel adayları için süreçlerin işleyişine dair bilgiler verilirken, söz konusu başvuru kılavuzları istihdam sürecinde belirleyici rehber oluyor.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 8 Akademisyen Alıyor

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde görevlendirilmek üzere bizzat rektörlük onayı ile yayıma çıkan personel alımı ilanlarından edinilen bilgilere göre üniversite bünyesinde 8 farklı akademisyen görev alacaktır.

Unvan ve Kontenjanlar

Üniversite rektörlüğü talimatı ile çıkılan akademisyen alımında İ.İ.B.F, Mühendislik, İlahiyat, Cumhuriyet M.Y.O, Sivas M.Y.O, Rektörlük birimlerinde geçerli olmak üzere 8 kişilik kontenjan ayrılmıştır.

İlgili başvurular için yayımlanan ilanda her bir unvanın karşılığında denk gelen özel şartlar önem arz etmekte ve adaylar tarafından tamamen sağlanmak zorundadır.

Başvuru yapacak olan adayların 12.9.2019 tarihine kadar evrakları ile birlikte başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)