Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Personel Alımı Başladı

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Kışla Gazino Müdürlüğü Gündüz Bakımevinde çalışacak 1 Personel istihdam edilecektir. Son başvuru Tarihi 5 Kasım 2018.

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Personel Alımı Başladı

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Gündüz Bakımevi alınacak Kamu Personeli lise ve dengi bir okul mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavları ( KPSS ) P94 puan türünden en az 60 ( Altmış ) puan ve üzeri almış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı lise mezunu 1 kişi Kamu Personeli alımında adayların çocuk gelişimi ve eğitimi mesleğinde 3 ( üç ) yıl tecrübeli ve deneyimli olması ve 2016 yılı Kamu Personeli Sınavları geçerli olduğundan ilgili sınava girmiş ve en az 60 puan almış olmak şartı vardır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR Müdürlüklerinden şahsen veya işkur resmi internet sayfası üzerinden iş ilan no (00004703748) ile son başvuru tarihi olan 5 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

İstihdam edilecek personel Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Kışla Gazino Müdürlüğü Gündüz Bakımevi Çankaya / Ankara ilinde çalıştırılacaktır. Bay / Bayan durumu uyan tüm adaylar başvuru yapabilirler. Ayrıca adayların Lise ve dengi bir okulun Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi bölümü mezunu olması şartı vardır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 10:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
nn
nn - 9 ay Önce

60 paun mu?