Cumhurbaşkanlığı İŞKUR Üzerinden En Az Lise 15 İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında görevlendirilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 15 güvenlik görevlisi ve işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.04.2020, 10:42 19.04.2020, 11:30
Cumhurbaşkanlığı İŞKUR Üzerinden En Az Lise 15 İşçi Alıyor

İŞKUR yayınladığı ilan ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından temizlik görevlisi, elektrik teknisyeni ve güvenlik görevlisi 15 işçi alımı yapmaktadır.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, SGK’dan emeklilik veya yaşlılık maaşı almıyor ve hak etmemiş olması, görevini yapmaya engel sağlık sorunun bulunmaması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, vardiyalı çalışmaya elverişli olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması ve yüz kızartıcı gibi belirli suçlardan hüküm giymemiş adayların başvuruları online olarak kabul edilmektedir.

Adaylar için yaş şartı ise 18 ile 35 yaş aralığında bulunanlar başvurularını yapabilmektedir. 10 kişi temizlik görevlisi alımı için en az lise mezunları, 1 kişi elektrik teknisyeni için meslek lisesi bölümlerinden mezunlar ve 4 kişi güvenlik görevlisi alımı için en az 3 yıl deneyimi olan ve x-ray sertifikasına sahip olanlar başvuruda bulunabilirler.

10 temizlik görevlisi alımı için İŞKUR iş ilan 00005484680 numaraya başvurunuzu yapabilirsiniz.

1 elektrik teknisyeni alımı için İŞKUR iş ilan 00005484699 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

4 güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR iş ilan 00005484685 numaralı ilana başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Zeynep 1 yıl önce
38 yaşındayım şükür çalışacak güce sahihim ama neden yaş sınırı 35 ile sınırlandırıliyor. Bizler geçimimizi ne şekilde sağlayacağız. Lütfen bu konuda gerekli yardımlarınızı esirgemeyin..
ERTUĞRUL 1 yıl önce
Sadece kendinizi düsünmeyin
Arif benli 1 yıl önce
Lütfen devletimiz işçi alırken yaş sınırını kaldıra bilirmi ...35 yaşın üzerindeki vatandaş bu ülkenin vatandaşı değilmi yaş koyuyorsunuz ..lütfen bizlerin de ailelerimiz var balmakla yükümlü..
Sedat 1 yıl önce
37 yaşındayım buna başvuru yapamıyorum. 35 yaş sınırı kalksın artık.
Fatma atan 1 yıl önce
35 yaş sınırını geçenler çalışma hakkı yok mu peki ailesine nasıl bakacaklar hırsızlık veya soygun mu yapalim sonra Türkiye de neden işsizlik oranı çok deniliyor hakkımızı yaş sınırı bırakıp yiyenlere soruyorum vicdanınız rahat mı nasıl yatıyorsunuz yediniz yemek boganizdan nasıl geçiyor iş istiyoruz iş arıyorum
Sadık YILMAZ 1 yıl önce
35 yaş sınırlaması olmaması gereken bir sınırlama
Hsheh 1 yıl önce
Verdiğiniz numarayi ardim
Tayyip 1 yıl önce
Devlet memur ve işçi alımında yaş 45 olsun.emeklilik 65 yaş ise 20 yıl yeterli.
Sevda 1 yıl önce
Lütfen yaş sınırı kalksın biz çalışmayalım.mi yani neolacak peki
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın