Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 4 Bin ASDEP Açıklaması Detaylar

Gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a soru yağmurunun arasında 4Bin ASDEP alınacağı açıklanmıştı, neden alımların geciktiği sorusu yöneltildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanıtı haberimiz detayında…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 4 Bin ASDEP Açıklaması Detaylar

Dolmabahçe sarayında gerçekleştirilen gençlerle Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan buluşmasında, yöneltilen sorulara cevap verirken 4 Bin ASDEP personel alımını dile getiren genç ne zaman alımlar başlayacak dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız alımların olacağını biliyorum fakat ne zaman hangi aşamada olduğunun bilgisine sahip değilim, Bakanımız Zehra hanımdan öğreniriz, açıklaması yaptı.

Soruların içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018 yılında psikolojik destek sunan ve yararlı programlar ile ailelere yardımcı olma bakımından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP alımı yapacaktı fakat bu alım bir türlü gerçekleştirilmedi, dedi.

Soruyu cevaplayan Cumhurbaşkanı ASDEP çalışmalarının olduğunu biliyorum, ileriki tarihlerde Zehra hanım ile görüşür neticeyi takip eden vatandaşlarımızla paylaşırız, dedi. Cumhurbaşkanı öğrenciye özel kalemim tarafından notlarımızın arasında konuşulmuştur. ASDEP aşamalarını ve alımların ne zaman gerçekleşeceğini ileriki tarihlerde açıklayacaklarını aktardı.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Işsiz üniversiteli
Işsiz üniversiteli - 3 ay Önce

Tabi tabi

Cemalbaday
Cemalbaday - 3 ay Önce

Teknik eleman

Yaşar zivt gaziyim
Yaşar zivt gaziyim - 3 ay Önce

Aldım yetmiyor zordurumda yım acil iş arıyorum 05304227646( 45yasinda olduğumdan iş bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim saygılarımla selamlıyorum