Cumhurbaşkanı Erdoğan 29 Bin 689 Sağlık Personeli Alım Çalışmasını Yapıyoruz

Daha öncesinden Sağlık Bakanlığından duyurulan 12 Bin Sağlık Personeli Alımlarını yapacaklarını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan 12 Bin Sağlık Personeli Alımı kısa sürede bitecek. Ancak ihtiyaca binaen 29 Bin 689 Sağlık Personeli çalışanına ihtiyacımız bulunmaktadır, dedi…

Kamu Personeli Alımı 24.05.2019, 00:34 24.05.2019, 09:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan 29 Bin 689 Sağlık Personeli Alım Çalışmasını Yapıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan İnşallah 12 bin sağlık personeli alımını yapacağız.  Ankara'da sağlık çalışanlarıyla buluştuğu iftar yemeğinde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan İnşallah ilk etapta 12 bin sağlık personeli alımını kısa sürede bitireceğiz dedi.

Bu yıl içerisinde toplamda 29 bin 689 yeni sağlık çalışanını kamuda istihdam etmek için süreci başlattık. Huzura aç bir İslam coğrafyasında olduğunu görüyoruz. Bu sebeple gönül harekatı başlatıyoruz, dedi.
İşte Şam, Filistin, Bağdat, Arakan. Hiç şüphesiz bu kötü tablonun failleri bellidir. Bir damla petrolü bir damla kandan değerli gören karanlık zihniyetin yaşananlarda rolü vardır.

Suriye'de olduğu gibi diktatörler sırf iktidarlarını korumak adına hiçbir kural ahlak tanımadan kendi ülkelerini enkaz yığınına çevirebiliyorlar. Gönül coğrafyamızın dört bir yanına baktığımızda maalesef barışa sükûnete huzura aç bir İslam dünyası görmekteyiz. İslam âleminin iç karartıcı durumunun vebali öncelikle biz Müslümanlara aittir. 1400 yıllık kardeşliğimize biz sahip çıkmazsak kardeşlik hukukunu biz yüceltmezsek unutmayalım ki bunu başkaları bizim adımıza yapmayacaktır yapmazlar.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Çakabey 2 yıl önce
Başvuru sayfası paylaşın lütfen kuru kuruya haber veriyorsunuz.
Başlatıldı diyor başvuru yok

EDİTÖR NOTU: Başvuru Başladığı zaman başvuru linki ve kılavuzunu uygulamamız ve facebook sayfamızdan paylaşacağız.