Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri Alımı

Devlet Hastanesine Kamu personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Çukurova Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 Sağlık Teknikeri Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 14:16
Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri Alımı

Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri Alımı

Devlet Hastanesine Kamu personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Çukurova Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 Sağlık Teknikeri Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri alımı ilanı  başvuru tarihi 30.12.2020 tarihnde başlayacak ve 13.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan Adayların www.cu.edu.tr sitesi üzerinden başvuru yapılacak pozisyon ile ilgili gerekli olan belgeleri sisteme eksiksiz olarak yüklemeleri ve başvuru işlemini tamamlaması gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çukurova Üniversitesi 6 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)