Çukurova Üniversitesi 2 Hemşire Alımı Yapıyor

Çukurova Üniversitesi tarafından 2 sözleşmeli hemşire alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.03.2020, 22:15
Çukurova Üniversitesi 2 Hemşire Alımı Yapıyor

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğünce 12 Mart 2020 tarihinde 2 hemşire alım ilanı yayımlandı.

Başvuru Şartları

İlana başvurmak için hemşirelik lisans mezunu olmak gerekir. 2018 KPSS P3 puanı en az 70 ve üzerinde olmalıdır. Adaylar memur olma genel şartlarını sağlamalıdır. Nöbet usulü çalışmaya engel durumu olmayan, SGK’dan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almayan, halen sözleşmeli personel olarak çalışmayan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sözleşmeli hemşire alımı için yalnızca KPSS puanı yeterlidir. Adaylar sözlü ya da yazılı sınava alınmayacak, kuraya tabi tutulmayacaktır. En yüksek puanı alan adaydan başlayarak işe alımlar yapılacaktır. 

Başvuru Süresi

İlanın yayınlanması ile birlikte başvurular alınmaya başlamıştır. İlan 11 Mart 2020 tarihinde yayınlanmıştır ve 15 gün boyunca başvuru yapılabilecektir. Son başvuru tarihi 25 Mart 2020 günüdür. Adaylar başvuru yaparken başvuru formu, kimlik fotokopisi, mezuniyet belgesi, 1 adet fotoğraf ve KPSS sonuç belgesi sunulacaktır.

Başvurular Çukurova Üniversitesi Daire Başkanlığına yapılacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar KPSS puanına göre sıralanacaktır. Kontenjan sayısı kadar asil ve yedek aday belirlenecektir. Listenin yayınlanması ile birlikte 5 gün içinde üniversiteye belge teslimi yapılacaktır. Personel Daire Başkanlığı işçi bürosuna belgeler teslim edilecektir. Belge teslimi yapmayan adayların yerine yedekleri alınacaktır. Alınan adaylar sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Üniversite hastanesinde görev yapacaklardır. 

Personel alım sürecine ilişkin duyurular Üniversite web adresinden takip edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)