Çorum Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çorum belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 16.12.2020, 09:04 17.12.2020, 00:17
Çorum Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Çorum Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çorum belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanı 04.01.2021 tarihinde başlayacak ve 08.01.20221 yılında son bulacaktır.

Başvuracak olan adayların Çorum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları zorunludur.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çorum belediyesi Zabıta memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)