Çorum Belediyesi Mezuniyet Şartsız 13 İşçi Alımı İlanı

Güncel kamu personeli alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Çorum il sınırları içerisinde yer alan Boğazkale Belediyesi 13 işçi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan duyuruda beden işçisi olarak çalıştırılacak personellerin statüsü geçici olacak. Alınacak işçilerde 3 ay deneyim süresi bulunurken başvurular ise 02.10.2019 tarihinde başlayacak. İşte tüm detaylar.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2019, 18:35 01.10.2019, 22:13
Çorum Belediyesi  Mezuniyet Şartsız 13 İşçi Alımı İlanı

Türkiye istihdam haberleri gelmeye devam ediyor. Alım yapılan ilanlardan bir tanesi de Çorum'un Boğazkale Belediyesi'nden geldi. Belediyeden yapılan açıklamaya göre 13 geçici personel istihdam edilecek. Yayımlanan ilana göre personellerden öğrenim şartı aranmıyor.

Yayımlanan ilanda mezun şartı yazmadığı için ilana başvurmak daha da kolaylaşmaktadır. Bazı ilanlarda lise mezunu, lisans mezunu hatta sınırlandırılıp bölüm mezunu istenildiği için o şartı sağlayan kişi sayısının az olması sebebiyle birçok kişi iş ilanına başvuruda bulunamamaktadır. Ancak bu ilana diğer şartları sağlayan her mezun başvurabilir.

Alımı yapılacak 13 geçici işçi için aranılan diğer şartlar ise 2 yıl Çorum'da ikamet etme şartıdır. İlçe belediyeleri alım yaparken genelde ilçe sınırları içerisinde ikamet şartı koyduğu için ilçe dışında o ilde yaşayan başka vatandaş başvuruda bulunamıyordu. Bunda da öyle bir şartın olmaması ilana başvuruları kolaylaştırmaktadır.

Boğazkale Belediyesi'nin yayımladığı ilanda görüşme ve mülakat yeri ise paylaşıldı. Buna göre 02.10.2019 tarihinde Çarşı Mahallesi Belediye Caddesi'nde saat  08.00-17.00 arasında başvuruda bulunulabilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar adli sicil kaydı, ikametgah belgesi ve 2 adet fotoğraf getirmesi gerekmektedir.

Çorum Boğazkale Belediyesi 13 işçi alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)