Çorum Belediyesi Güreş Antrenörü İstihdam Ediyor

Belediyeler bünyesinde yapılan alımlar devam ederken, Çorum Belediyesi sporcu alımlarına devam ettiğini ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 22.05.2019, 23:25
Çorum Belediyesi Güreş Antrenörü İstihdam Ediyor

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre 2019 yılı belediyeler bünyesinde personel alımlarına dair ilanların devam ettiği ve alımların farklı unvanlarda yapılarak süreçlerin tamamlandığı kamuoyunun bilgisine sunuluyor.

Belediyeler bünyesinde devam eden personel alımlarında, istihdam süreçleri birçok farklı birimde ve birçok farklı unvanda gelişirken, Çorum Belediyesi’nin sporcu alımlarına devam ettiği bilgisi de ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Sporcu olarak istihdam edilmek istenen ve başvuruları bekleyen adaylar için Çorum Belediyesinde Güreş Antrenörlüğü unvanı ile alımların yapıldığı ilan edildi.

Yayımlanan ilanda yer alan kriterlere göre; ilgili ilana başvuru yapacak olan adayların 35-40 yaş aralığına, C sınıfı milli sporcu belgesine ve en az orta öğretim mezuniyetine sahip olması şartları listelendi.

Ayrıca Çorum’da ikamet etmesi talep edilen 2. Kademe güreş antrenörlüğü belgesine sahip olan adayların şahsen ve en geç 23.5.2019 mesai bitimine kadar belediyeye başvuru yapması gerekmektedir.

Çorum Belediyesi Antrenör Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)