Çorum Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Çorum belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 02.01.2021, 15:09 02.01.2021, 16:15
Çorum Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alımı

Çorum Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Çorum belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çorum belediyesi Zabıta memuru alımı ilanı 04.01.2021 tarihinde başlayacak ve 08.01.20221 yılında son bulacaktır.

Başvuracak olan adayların Çorum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları zorunludur.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Devlet kurumu Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Devlet kurumu Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Devlet kurumu Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Devlet kurumu Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Devlet kurumu Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Devlet kurumu Zabıta ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Devlet kurumu Zabıta ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Devlet kurumu Zabıta ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)