Çiçekdağı Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında Devlet Personel Başkanlığı ilanına göre Çiçekdağı Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere mühendis ve tekniker unvanlarında kamu personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 08.01.2020, 15:45
Çiçekdağı Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Çiçekdağı Belediyesi uhdesinde görevlendirilmek üzere Devlet Personel Başkanlığı ilana çıkmış olup mühendis ve tekniker unvanlarında istihdam edilmek üzere 8 Ocak 2020 tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 14 Ocak 2020 tarihinde başvuruları sona erecek kamu personelleri alınacağı duyurulmuştur.

Alımların 5393 sayılı Belediye Kanunun 49’uncu Maddesi hükümleri ne göre mühendis ve tekniker unvanlarında istihdam edileceği ilan edilmiştir. Alınacakların sözleşmeli hükmünde olacağı ve mülakat sonucu yapılacağı duyuruldu.

Başvuru şartları neler; Devlet memurları kanunun 48 maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, 35 yaşını bitirmemiş olması, görevini yaparken her hangi bir sağlık engelinin bulunmaması. Kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli çalışmıyor olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Öğrenim şartları ve istenilen belgeler; Öğrenim durum belgesi veya noter onaylı fotokopisi, İkamet belgesi, Sağlık raporu, Askerlikle ilgili durum belgesi, Adli sicil kaydı, Güvenlik/Arşiv araştırmasında engel bir durumun ortaya çıkmaması, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi ile Anayasal düzene karşı suç işlemiş olması gerekmektedir. Daha detaylı bilgiler için aşağıda link verilmiştir.

Kırşehir Çiçekdağı Belediyesi personel alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)