Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğüne 400 Personel Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğüne Memur alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 400 adet idari memur alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 22.11.2020, 00:03 24.11.2020, 10:29
Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğüne 400 Personel Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğüne 400 Personel Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğüne Memur alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 400 adet idari memur alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğü 400 Memur alımı ilanı başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde başlayacak ve 11.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılıklarına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacak, posta yoluyla yapılan müracaatlar asla kabul edilmeyecektir.

Başvuracak olan adayların 2020 KPSS LİSANS sınavı KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış almak gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696901/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/adalet-bakanligi-ceza-ve-tevkifevleri-genel-mudurlugu-400-idare-memuru-ogrencisi-alacak

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ceza ve Tevkifevleri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ceza ve Tevkifevleri memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ceza ve Tevkifevleri memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
cagatay engin 6 ay önce
işe ihtiyacım var askerligimi yaptım .isim yok