Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne 400 Memur Alımı

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 400 adet idari memur alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2020, 11:42 16.11.2020, 19:33
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne 400 Memur Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne 400 Memur Alımı

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 400 adet idari memur alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 400 İdari Memur alımı ilanı başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde başlayacak ve 11.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurular Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılıklarına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacak, posta yoluyla yapılan müracaatlar asla kabul edilmeyecektir.

Başvuracak olan adayların 2020 KPSS LİSANS sınavı KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış almak gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696901/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/adalet-bakanligi-ceza-ve-tevkifevleri-genel-mudurlugu-400-idare-memuru-ogrencisi-alacak

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 400 adet idari memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 400 adet idari memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ela 6 ay önce
Taktınız 70 puana bı dusuremediniz gitti