Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Bakanlık Kamu Personel alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu memur alımı ilan bilgilerinde Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 adet bilişim personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 20.07.2021, 00:10 21.07.2021, 10:23
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Yayınlanmış olan Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı kamu personel alımı ilanları için başvuracak olan kişilerin bütün şartları karşılaması gerekiyor.


Kamu Personel  Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


1.    Şehircilik Bakanlığı iş ilanları 13 tane kamu ilanları son başvuru tarihi 06 Ağustos 2021

2.    Çevre bakanlığı 13 tane daimi persosnel alımı ilanına başvuru için

3.    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

4.    Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

5.    https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


•    Şehircilik Bakanlığı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    Çevre bakanlığı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

•    Çevre bakanlığı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

•    Çevre bakanlığı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Bakanlık Personel  Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?


1.    Şehircilik Bakanlığı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    Çevre bakanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3.    Şehircilik Bakanlığı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Canan Gün 3 ay önce
Kamu
Kamu Personeli Alımı