Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Personel Alımı Yapıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 29.03.2019, 01:27
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Personel Alımı Yapıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yayınladığı ilanda yüksek maaşla çalıştırmak üzere 9 personel alımı yapacağını açıkladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 3 Mayıs 2019 tarihine kadar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Birimine şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmak yer almaktadır.

İstihdam edilecek personel; yazılım geliştirme takım lideri ve çözüm mimarı, kıdemli uygulama geliştirme uzmanı, veritabanı yönetim uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, kıdemli ağ uzmanı, uygulama geliştirme uzmanı, sistem uzmanı kadrolarında görevlendirilecektir.

Başvuru sırasında Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın %70’i ve Yabancı Dil puanının %30’unun toplamı esas alınarak yapılacaktır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)