Çevre koruma kurumu lise mezunu kamu personel alımı yapacak

Yayını gerçekleştirilen resmi iş ilanları bilgisinde kamu personel alımı yapılması için İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan İZDOĞA bünyesine büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 27.12.2021, 00:14 29.12.2021, 06:52
Çevre koruma kurumu lise mezunu kamu personel alımı yapacak

Çevre koruma kurumu kamu personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların en az lise mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmekte.


İzmir İZDOĞA kamu personel alımı başvuru şartları


Kamu kurumu memur alımı için çalışmak isteyenlerin kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin listelenmesini yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

İzmir belediyesi işçi alımı geneli içinde yayınlanmış olan ilanlar için görev almak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

Kamu alımları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Bay ve bayan adayların görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


İzmir belediyesi kamu personel alımı başvuru bilgileri


İZDOĞA büro personeli alımı son başvuru tarihi 29.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı